Sepet

Optimus oyuncu koltukları

Sık Sorulan Sorular


Siparişinizin onaylanması için ödeme işlemleriniz tamamlanmış olması gerekir. Aşağıdaki ödeme yöntemlerinden tercih ettiğiniz ile; web sitemizdensipariş verebilir ve ödeme yapabilirsiniz: Kredi/banka kartı ile ödeme; Havale/EFT ile ödeme; Havale/EFT ile gelen ödeme için ve en fazla 2 iş günü içinde siparişiniz onaylanır. Havale/EFT ile ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmalısınız. ATM aracılığı ile ödeme yaparsanız, siparişinin onaylanması için, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra siparişte bulunan müşteri ismini, havalenin yapıldığı bankanın adını ve ödeme tutarını buradan bize iletmenizi rica ederiz. Hesap numaralarımıza aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz:
Alıcı kısmına yazılması gereken şirket ünvanımız:

Emek Ofis Mobilyaları San. Tic. Ltd. Şti.

Şekerbank
Hesap No: 23092029
Hesap Türü: TL,
Hesap Adı: Emek Ofis Mobilyaları San. Tic. Ltd. Şti.,
Şube Adı: UŞAK, Şube Kodu: 023

Ziraat Bankası
Hesap No: 60690957-5001
Hesap Türü: TL, Hesap Adı: Emek Ofis Mobilyaları San. Tic. Ltd. Şti., Şube Adı: UŞAK, Şube Kodu: 0256

Ziraat Bankası
IBAN Numarası: TR30 0001 0002 5660 6909 5750 01
Hesap Sahibi: Ziraat Bankası, Hesap Türü: TL

Şekerbank
IBAN Numarası: TR88 0005 9002 3013 0023 0920 29
Hesap Sahibi: Şekerbank, Hesap Türü: TL

Kapıda ödeme; Güvenli ödeme sistemine uygun olmadığı için sistemimizde yoktur.Siparişinizdeki ürünleri, ürün detay sayfamızda da belirttiğimiz operasyon türlerine göre teslim ediyoruz. Teslimat türü aldığınız ürüne göre değişiyor. Ürün kargo ile taşınamayacak kadar büyük ve nakliye ile sevk edilecekse lojistik birimimiz size ulaşıp teslimat ile ilgili detayları size iletiyor ve varılan mutabakat sonucu randevulu olarak ürünlerin teslimatı gerçekleşiyor. Teslimat türüne göre siparişimi nasıl teslim alırım? - Kargo ile yapılan teslimatlarda; Kargo ile gönderilecek ürünleriniz ise kargoya verildiğinde ilgili kargo şirketi ve kargo takip numarası SMS ve e-posta yoluyla sizinle paylaşılır. Hacmi 30 desi ve üzeri olan paketler bina kapısında teslim edilir. Ürünü teslim aldığınız anda kontrol etmelisiniz ve kargodan kaynaklanan bir sorun varsa, ürünü kabul etmeyiniz ve kargo firması yetkilisine tutanak tutturunuz. Teslimat adresi, sipariş anında verdiğiniz adrestir. Adres değişiklikleri ürün kargoya verilmeden yapılabilir. Kargoların teslimat yapamadıkları köy, kasaba veya şehir merkezine uzak noktalarda kargonuz, en yakın merkez şubeye kadar getirilir ve size buradan teslim almanız için bilgilendirme yapılır. Size belirtilen süre içinde kargoyu teslim almanız gerekecektir. Nakliye ile yapılan teslimatlarda Nakliye ile gönderilecek ürünler gönderime hazır olduğunda teslimat için uygun haftanın belirlenmesi için SMS ve e-posta yoluyla size ulaşıyoruz. Kesinleşmiş teslimat tarihi, seçeceğiniz 7 günlük aralıktan Arviya'nın belirleyeceği bir güne planlanır. Planlanan teslimat tarihinden 1-3 gün önce SMS veya arama yoluyla size ulaşılır ve onayınız alınır. Teslimat planları sistem tarafından otomatik olarak hazırlandığı için özel durumlar dışında değişiklik yapılmaz. Teslimat günü, teslimat için gelmeden önce gün içerisinde aranıp bilgi verilir. Özel bir durum söz konusu ise veya belirtilen adreste kimsenin bulunmadığı ve teslimatın gerçekleştirilemediği durumlarda, 2. teslimat en az 14 gün sonrası için yeniden planlanır ve yeni nakliye organizasyonu için ekstra nakliye ücreti talep edebiliriz. Kurulum içeren nakliyeli teslimatlarda, kurulum teslimat ile aynı gün yapılır. Farklı bir gün için kurulum ayarlanmaz. Teslimat sırasında bir problem fark edilmesi durumunda, problemin teslimat ekibi tarafından sağlanacak teslimat formunda tarafınızca belirtilmesi gerekir. Teslimat adresi, sipariş anında verdiğiniz adrestir. Adres değişiklikleri ürün nakliyeye verilmeden yapılabilir. Binada yük asansörü olmaması ve ürünün bina içine sığmaması gibi durumlar için asansör tutulması gerekirse sorumluluk müşterimize aittir.


Arviya'dan aldığınız tüm mobilya, aydınlatma ve halıları gönül rahatlığıyla kullanmanız için 2 yıl garanti sunuyoruz. Olur da bir şeyler yolunda gitmezse, çözüm için biz hep buradayız!

Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Ürünün üretim ve teslimat sürecini sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üstte bulunan ‘Hesabım’ bölümüne tıklayarak ‘Siparişlerim’ kısmından rahatlıkla görebilirsiniz.

Sipariş sonrası fatura bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Faturanız kesilmesen önce, yeni fatura bilgilerini buradan bize iletip değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Fatura kesildikten sonra; Faturanın altındaki iade kısmı doldurulur. Ayrı bir A4 kağıdına faturanın iptal edilmesini isteyen bir dilekçe yazılır. Gönderici ödemeli şekilde satıcı adresine gönderilir. Şirket adına kesilen faturalarda iptal faturası düzenlenerek değişiklik sağlanabilir.
Siparişimden vazgeçtim, nasıl iptal edebilirim?

Siparişini verdiğiniz ürünü, size söz verdiğimiz süre içinde gönderebilmek için aynı gün ya da ertesi gün hazırlamaya başlıyoruz. Bu nedenle eğer üründen vazgeçerseniz, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde talebinizi buradan iletebilir ve siparişinizi ücretsiz olarak değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz. 3 gün süre dolduysa ya da siparişiniz hazırlanıp sevkiyata verildiyse, artık iade süreci başlar ve 3 günün sonunda yapılan iptal talepleri şöyle değerlendirilir: Kurulumu yapılmış ya da özelleştirilmiş ürünlerde toplam tutarın %30 özelleştirme/demontaj kesintisi yapılır; eğer üründe herhangi bir özelleştirme yoksa standart bir ürün ise ücretsiz iptal yapılır

Ücret iadesi nasıl yapılır?
Ödeme iadesi şu şekilde başlar: SİPARİŞ İPTALİ ile ilgili ödeme süreci, talebinizi ilettiğiniz andan itibaren 7 iş günü içerisinde başlatılır. ÜRÜN iadesi ile ilgili iade ödeme süreci, ürünün tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 iş günü içinde başlatılır. Katılım alt limiti olan bir kampanya dahilinde gerçekleşen siparişlerin iade ücreti hesaplanırken, kalan sipariş tutarının alt limiti karşılamadığı durumlarda geçerli kampanya devre dışı kalır ve ücret iadesi kalan tutara göre hesaplanır. Ücretin iadesi, ne şekilde ödeme yaptıysanız, nakit ödemeler hariç o şekilde gerçekleşir. Nakit ödemelerin iadesi vereceğiniz hesap/IBAN’a Havale/EFT şeklinde gerçekleşir. Kredi/Banka kartı ile ödemenin iadesi: Bankaya iade ödemenizi tek seferde yaparız. Ürünü kaç taksit ile aldıysanız, Banka geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Banka tarafından yapılacak iade şekli banka ile müşterimiz arasında olup, Arviya'nın bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Arviya olarak biz, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların kredi kartınıza iadesi durumunda, n talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hesaplarına Banka tarafından aktarılır. Satış iptaline kadar ödemiş olduğunuz taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve iade öncesinde ödemiş olduğunuz taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır. Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği müşterimize nakit para ile ödeme yapılamaz. Kredi kartıyla yapılan ödemelerin iadesi aynı kredi kartına yapılır. Kredi kartına iade işlemi tarafımızca yapıldığı andan itibaren karta işlemin yansıması süresi 14 iş gününü bulabilir. HAVALE/EFT/Nakit ödemenin iadesi Müşterimizin beyan ettiği banka hesabına ücret iadesi yapılır. Eğer ödemeyi nakit ya da havale ile gerçekleştirdiyseniz, ücret iadenizi yapabilmemiz için hesap bilgilerinizi buradan bize iletebilirsiniz. HEDİYE ÇEKİ/İNDİRİM KUPONU kullanılan siparişin iadesi; Hediye çeki kullanılarak gerçekleşen siparişlerde nakit iadesi yapılamaz, iade hediye çeki ile yapılır. (Bu durum sadece kurumsal işbirlik çeklerinde geçerlidir.) Özelleştirilmiş ürünlerin iadesinde %30 özelleştirme/demontaj bedeli kullanılan hediye çeki tutarından düşülerek yeni çek oluşturulur. Kurumsal işbirlik çekleri dışındaki tüm hediye çeki/indirim kuponları tek kullanımlıktır ve müşterimizin özel nedenlerinden iptal/iade ediliyorsa yeniden tanımlanmaz.
ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ÜRÜN: İstekleriniz doğrultusunda özel olarak üretilen ve/veya kurulum gerektiren ürünlerdir. Örneğin kumaş rengi ve türü değiştirilen koltuklar, ahşap malzeme özelliği değiştirilen mobilyalar, kurulumu ve montajı yapılan ürünler, özel ölçü üretilen ürünler, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünler ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ÜRÜN kategorisine girer. STANDART ÜRÜN: İstekleriniz doğrultusunda özellikleri değiştirilmeyen ürünlerdir.Mobilya, halı ve aydınlatma ürünleri evine teslim edildiği tarihten itibaren genellikle 2 yıl boyunca Garantisi kapsamına girer. Ancak kendi ürününe güvenen bazı satıcılar bu süreyi uzatabilmektedirler. Kullanıcı hatası içermeyen her durumda Garanti geçerlidir. Örneğin çok beğenerek aldığın mermer masanın ayaklarında ağırlığa bağlı bir eğilme fark ettin, buradan talebini iletirsen hemen incelemeye alınıp gerekli işlem yapılır. Fakat itme-çekme gibi zorlayıcı hareketlerden doğan sorunlar, kullanıcı hatası olarak değerlendirilir ve Garanti kapsamına girmez.
Ürünle ilgili teslimattan sonra problem yaşarsanız, sorunun fotoğrafını çekerek sipariş numarasıyla birlikte buradan talep oluşturabilirsiniz. Talebiniz incelenip sonucu size yine mail yolu ile iletilecektir.
Satın alınan ürünün; fatura sahibi dışındaki birine kullanımı için verilmesi ve/veya faturada belirtilen adres dışında başka adrese taşınması durumunda garanti kapsamı geçersiz olacaktır.Teslimat anındaki kusurlar, teslimat anında bildirilmelidir. Ürünle ilgili teslimattan sonra problem yaşarsan, sorunun fotoğrafını çekerek sipariş numarasıyla birlikte buradan talebini iletebilirsin. Eğer sorunun çözümü ayak, kumaş, kulp, gardırop kapağı, masa üst tablası gibi parçaların değişimiyle mümkünse, ekibimiz adresine bu parçaları hızlıca gönderir. Teslimat türü ‘nakliyeli teslimat’ olan ürünlerdeki tamir gerektiren durumlarda ise ekibimiz evine gelerek sorunu yerinde çözer. Eğer çözüm için daha kapsamlı bir çalışma yapılması gerekiyorsa, nakliye ekibimiz ürünü evinden alır ve sorun çözüldükten sonra ürünü yeniden adresine teslim eder. Teslimat türü ‘kargo’ olan ürünlerdeki tamir gerektiren durumlarda ürünü size belirtilen adrese kargo ile göndermeniz talep edilir. Parça gönderimi ile çözülebilecek durumlar için yine ilgili parça size kargo ile gönderilir.