Sepet

Optimus oyuncu koltukları

Yemek Odası

Bugün, konutlarımız içerisinde ev hanımlarının olduğu kadar özellikle bayanların en önem verdiği yerlerin başında yemek odası takımları gelebilmektedir. Hayatımız içerisinde birçok şeyin mutluluğunu yaşarken, bu mutluluklar içerisinde birçok insanın yemek yeme keyfinin de önemli bir yer tuttuğu görülmektedir. Evlenmek üzere olan birçok insanın ya da kullanmış oldukları ev içerisinde değişiklik yapmak isteyen insanların, genel olarak ilk başta değiştirmeye yatkın oldukları yemek odası geçmişten günümüze birçok farklılıklar içerisinde gelişmiştir.

Yemek Odasında Kullanılan Malzemeler

Yemek odası, masa, sandalye, konsol, büfe ve diğer yerleştirmek isteyebileceğimiz aksesuarla birlikte oluşan, kendimizi yemek yemek dışında bile zaman zaman farklı aktiviteler içerisinde bulduğumuz yemek odaları özgür ve kafanızdaki yapıya uygun olarak oluşturuluyor. İyi bir yemek odası oluşturulabilmesi açısından, ilk sırada odanın yapısal özelliğinin ölçülendirme ve planlama içerisinde tasarlanması önemlidir.

Yemek Odaları Dekorasyon Özellikleri

Genel olarak geçmiş yıllarda yemek odası takımları ayrı bir oda olarak da tasarlanmakta iken günümüzde büyük salonlar içerisinde yerleştirilerek de kullanılmaktadır. Misafirlerimize sıcak ve güzel bir ortam içerisinde ağırlayabileceğimiz yemek odası takımları, koltuk, masa, konsol ve bunları tamamlayıcı aksesuarlar ile birlikte oluşturulur. Yemek odalarının çok doldurulmaması, eşyaların birbirini görüntü olarak kapatmaması değerlidir. Yemek odası seçimleriniz esnasında derinlik yaratabileceğiniz yöntemlere başvurabilirsiniz.

Yemek Odalarında Konulacak Eşya Seçimi

Odanızın yapısı ya da kullanım alanının durumuna göre altı veya daha fazlada sandalye ya da buna uygun olarak seçilecek yemek masası ile beraber konsol, televizyon ünitesi, gümüşlük gibi birbirini tamamlayıcı ürünler seçilebilir. Genel olarak konsollar aynalı parçalar olarak da dikkat çekmektedir. Tüm bu ürünleri tasarlayıp planladıktan sonra bu alanda üstün kaliteli hizmet veren mobilya üreticilerinden alabilirsiniz.

Günümüz sistemlerinden olan e-ticaret sitelerine girerek ulaşabilirsiniz. Yüzlerce çeşit renk ve modelden oluşan yemek odası takımları arzu edeceğiniz renk ve şekillerde üretilebilmekte ve sizlere ev teslim montaj dâhil ulaştırabilmektedir. Farklı birçok modelde yemek odası takım ve aksesuarlarına Arviya sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda istediniz takım kombinasyonuna çok uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Yemek Odası

Sahra Yemek Odası TakımıSahra Yemek Odası Takımı
Genişlik (mm) Yükseklik (mm) Derinlik (mm) KONSOL 240 52 90 KONSOL AYNA 155 98 1 MASA 224 110 80 Bu..
79.000,00 TLVergiler Hariç:73.148,15 TL
En Geç 11-10-2023 Çarşamba günü kargoda
Moon Yemek Odası TakımıMoon Yemek Odası Takımı
Bu ürün nakliyeyle teslim edilir. Ürün gönderime hazır olduğunda, ekibimiz sizinle iletişime geçer ve müsait olduğun hafta için teslimatı planlar.    Bu ürünün teslimatı ücretsizdir. Bu ürünün imalat süreci 21 iş günüdür. Ürünler siparişiniz üzerine özel üretilir. AFYON | ..
79.500,00 TLVergiler Hariç:73.611,11 TL
En Geç 11-10-2023 Çarşamba günü kargoda
Goodness Yemek Odası TakımıGoodness Yemek Odası Takımı
Bu ürün nakliyeyle teslim edilir. Ürün gönderime hazır olduğunda, ekibimiz sizinle iletişime geçer ve müsait olduğun hafta için teslimatı planlar.    Bu ürünün teslimatı ücretsizdir. Bu ürünün imalat süreci 21 iş günüdür. Ürünler siparişiniz üzerine özel üretilir. AFYON | ..
78.500,00 TLVergiler Hariç:72.685,19 TL
En Geç 14-10-2023 Cumartesi günü kargoda
Chocolate Yemek Odası TakımıChocolate Yemek Odası Takımı
  Genişlik (mm) Yükseklik (mm) Derinlik (mm) KONSOL 240 52 90 KONSOL AYNA 165 126 1 MASA 220 105 80   Bu ürün nakliyeyle teslim edilir. Ürün gönderime hazır olduğunda, ekibimiz sizinle iletişime geçer ve müsait olduğun hafta için tes..
81.500,00 TLVergiler Hariç:75.462,96 TL
En Geç 14-10-2023 Cumartesi günü kargoda
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)